درباره ما

به سايت شركت مهندسی مشاور مخابراتی و ارتباطی نگاره گلستان خوش آمديد.
 
 
نگاره گلستان  افتخار این را دارد كه بهترين محصولات و جديدترين راه حل ها از قبيل ارتباطات ACCESS ، شبكه های تصويری و مديريتی Real time و سيستم های جديد مديريت شبكه و سرويس های امنيتی مربوط به آن را به شما ارائه مي كند.
 نگاره گلستان تمامي افكار خود را متمركز بر اين مهم كرده است كه در هر محدوده ای كه شما می خواهيد آن را پوشش دهيد ، راه حل هاي جامع و كاملي را به شما ارائه كند.

 نگاره گلستانخـوش نــام در زمينـه Broadband Business Solution می باشد كه بر پايه جديدترين تكنولـوژی ارتباطـی و مخابراتـی جهـت راه اندازی LAN ، WAN ، Internet ، E-Networking ، Network Access ، Security ، VOIP ، VPN ، ADSL ، ISDN ، Network Video Surveillance ، Fix/Mobile Communication ارائه راه حل مي كند.

 نگاره گلستانیکی دیگر از اهداف ما ارائه بهترين راه حل در زمينه Broadband Business Track می باشد و پيشكش ما به شما ارائه تجهيزاتی است كه داراي هر دو عنصركيفيت و كارايی ممتاز می باشند.

 نگاره گلستان با پشتيبانی كمپانی های بزرگ و مطرح دنيا كه در زمينه شبكه و امنيت كار مي كنند مشتريان زيادی اعم از عمومی ، اقتصادی ، حمل و نقل ، Utility Operator ، مراكز دانشگاهی ، مشتركان ISDN و ADSL دارد . كه جهت راه اندازی پروژه هر كدام از آنها از تجهيزات انعطاف پذير (Flexible) و سازمان يافته جهت ارسال و دريافت پر سرعت Data ، Voice و Video به صورت همزمان و يا غير همزمان بر روی سيم هاي مسی ، فيبر نوری و يا بصورت بي سيم را داراست.

 

LiveZilla Live Chat Software